Od Sasaki - Let's dance!

30. července 2011 v 18:16 | Sasaki |  Hetero
Let's dance!
Pár: Sasuke x Mizore-chan
Pro: Mizore-chan
Pozn: je to napsané na děj filmu Let's dance, nemohla jsem si pomoct hold xD Původní nápad byl na film Smím prosit? Ale to se mi nelíbilo, tak snad se bude líbit ^^


"Naruto, ty jsi úplný kopyto!" rozkřikla se dívka na svého partnera, který jí zase stoupl na nohu.
"Gomenasai, Mizore, ale když mě takhle sestava moc nejde!" zklamaně si sedl blonďáček na podlahu do tureckého sedu.
"Takhle to dál nejde Naruto, s takovouhle to na tu soutěž nenacvičíme," posmutněla.
"Zkusíme to ještě jednou, prosím," vstal, přistoupil k ní, jednu ruku jí položil na bok a druhou jí chytil drobnou ručku. Sasaki, Mizorenina kamarádka, spustila písničku.
"Raz, dva, tři, raz, dva, tři," šeptala potichu a začali pomalu tančit celým sálem. "Au!" vypískla a pustila Naruta. "Tak a už toho mám dost! Promiň Naruto, ale dál to už nejde," zaklapala podpadkama na druhou stranu místnosti, kde se napila minerálky.
"Tak tedy ahoj, aspoň jsme to zkusili," a odcházel.
"Najdeš si jiného partnera, uvidíš," usmála se na ní povzbudivě Sasaki.
"Doufejme," mírně se usmála.

****

O týden později se na stejným místě konal konkurz na tanečního partnera pro Mizore.
"Děkuji, že jsi přišel, další," řekla Mizore a přistoupil k ní další kluk. Udělali společně pár kroků a dup, šlápl jí na nohu. A tak to šlo pořád dál. Jednou jí při otočce jeden upustil, další se zase neustále díval na nohy.
"Tak to je konec," sedla si zhrouceně na židli, když v sále byla sama.
Zrovna okolo tanečního sálu procházel kluk s vlasy jako havraní peří a s očima černými jako uhel. Zastavil se u velkých prosklených dveří, které vedli do tanečního sálu a pohlédl na smutnou dívenku, která tam seděla zhrouceně. Najednou však vstala a pustila z rádia písničku a začala tančit sólo, nebo spíš, vymýšlela sestavu na sólo. Mohl bych jí pomoct, prolétlo mu hlavou a otevřel s vrznutím dveře. Mizore sebou cukla, když uslyšela vrznutí, jak se lekla.
"Omlouvám se, jestli jsem tě polekal," usmál se mírně Sasuke a odložil si na nejbližší židli své černé školní sako.
"To je v pořádku, Sasuke," usmála se a přešla ke stolku s rádiem, které vypla. "Co potřebuješ?" zeptala se ho.
"Pořád jsi nenašla partnera na tu soutěž?"
"Ne, bohužel," posmutněla a sklonila hlavu.
"A se mnou by jsi to nezkusila?" mrkl na ní. Sasuke se jí vždycky líbil, přála si, aby s ní někdy tančil a teď se mám nabízel.
"Tak mě chyť," rozběhla se proti němu a ten jí ladně chytil do náruče. Pohlédla mu do jeho onyxových očí. "Bezva," usmála se a postavil jí jemně na zem. "A teď skus udělat tohle," udělala piruetu. Sasuke udělal totéž s velkou ladností. "Proč nechodíš do tanečních? Tančíš fantasticky!" rozplývala se. "Zkusíme, jak ti to jde v páru," chytla ho za rameno a druhou ruku vložila do jeho dlaně. Její ruka oproti jeho vyla tak malinká. Začali pomale bez hudby tančit valčík. Ani jednou se nepodíval na nohy a ani jednou jí na ní nestoupl.
"Tak co, bereš?" usmál se na ní.
"Všemi dvaceti," mírně zčervenala.
"Tak fajn, zítra příjdu," vzal si sako a odešel. Mizore začala poskakovat radostí, popadla svetr a kabelku a utíkala ze školy.

****

"Hele, a co takhle dát tohle do té sestavy? Jak tam děláme tu otočku, mohli bychom si prohodit pozice, že ty by ses otočila a já bych si klekl, otočil se a během otočky vstal," udělal přesně to, o čem mluvil.
"To by nebylo špatné," pokývala hlavou Mizore.
"Já jen, že nechci ti zasahovat do sestavy," koukl na ní Sasuke.
"To je v pořádku, jsem ráda, že se taky snažíš mou "nudnou" sestavu okořenit, nevěděla jsem, že jsi tak dobrý, viděla jsem tě po škole s klukama venku tančit break dance," mírně zčervenala.
"Jo, je to můj koníček,"
"Fajn, zkusíme to s tím tvým, hai?" kývla na Sasaki a ta spustila hudbu. "Krok, krok, vlna, otočka, vypadá do dobře," konstatovala, když to viděla ve velkém zrcadle, před kterým to tančili.
"Dík, že uznáváš můj nápad," usmál se.
"Sjedeme si to ještě jednou od začátku a pak půjdeme domů," otočila se k němu čelem a počkala, až repeat spustí písničku od začátku. Byl to zajímavý pohled. Sasuke si jí přeměřoval a chvilkami se usmíval na ní. Mizore nevěděla, jestli má pohledem cuknout nebo ne, protože měla tendenci se červenat.
Začala písnička. Sestava začínala, že oba ve stejnou dobu pravou rukou jakože pohladí po tváři (měl to být milostný tanec) a oba na opačnou stranu od dlaně toho druhého cuknout, jakože nechtějí,a by je ten druhý hladil. Mizore pak ruku položí Sasukemu na rameno a jde proti němu, ten začne couvat a pak jí jakože odstrčí. Ale jako kdyby si to najednou rozmyslel a přitáhne si jí Sasuke za ruku k sobě blíže, takže se zády tiskla k jeho vypracovanému bříšku a levou rukou se držela jeho pravé, takže jí pak odtočil. Když stáli vedle sebe, udělali krok, krok, vlnu a otočku, kdy si prohodili pozice.
"Vypadá to fantasticky," konstatoval Sasuke. Nikdy by nevěřila, že by se do něho dokázala zamilovat. Ty jeho pohyby, ta chůze, ladnost se kterou tančí její sestavu, to všechno na něm začínala milovat.
"Můžu tě doprovodit domů?" zeptal se jí, když spolu vycházeli z budovy školy.
"Jestli chceš, ale bydlím tady kousek," kývla hlavou směrem doprava od školy.
"To nevadí," usmál se a nastavil ruku jako správný gentleman, aby se do něho zahákla. Využila toho, aspoň mu byla blíž.
Skoro celou cestu šli zamlkle. Mizore přemýšlela, jak Sasukemu říct, co k němu cítí, ale on jí předběhl.
"Tak tedy, zase zítra," usmál se na ní, když jí doprovodil přede dveře jejich domu.
"Tak zítra," usmála se a začala si nadávat, že není schopna něco udělat. Už už chtěl odejít, ale na poslední chvíli se však otočil a políbil Mizore na rty. To však nečekala. Když své rty odtrhl od jejích, chytila ho za zátylek a přitáhla blíže. A začal souboj jazyků. Když jim docházel kyslík, odtrhli se od sebe.
"O-omlouvám se," vykoktala ze sebe Mizore a byla celá rudá, jak se styděla.
"Spíš, já bych se měl omluvit," řekl Sasuke a nesměle si zajel prsty do vlasů. Mizore se jen usmála, znovu se rozloučila a zavřela za sebou dveře, po kterých se poté svezla na zem. Prstem si přejela po spodním rtu. Pořád na něm cítila jeho rty, tak měkké a hebké.
"Mizore?" oslovila dívku její matka. Mizore se vzpamatovala, vstala, pozdravila a vymluvila se na to, že je unavená a zmizela v pokoji.

****

"Jsem tak nervózní," neustále nakukovala oponou na publikum. "Je tam tolik lidí!" byla zoufalá.
"Zvládneme to, uvidíš," chytil její obličej do dlaní a něžně jí políbil. Dodával jí odvahu, sílu a energii.
"A nyní, dámy a pánové, se vám představí Mizore Takashiko a jejího partnera Sasuke Uchiha!" řekla uvaděčka do mikrofonu. Sasuke chytil Mizore za ruku, kterou jí povzbudivě stiskl a dovedl na parket.
Začala hudba a začali svou sestavu, která neměla chybu. Z jejich tance vyzařovala vášeň, radost ze života, ale také zklamání z případné prohry. Nakonec se uklonili a odešli.
"Vedla sis skvěle, zlato!" obejmula Mizore matka. "Určitě to stipendium dostaneš a udčitě prorazíš i dál, když máš tak skvělého tanečníka," usmála se na Sasukeho.
"Díky mami," obejmula jí.
Po půl hodině bylo vyhlašování. Všichni zúčastnění stáli na parketu a čekali na ortel porotců. Mizore tiskla ruku Sasukemu, jak byla nervózní a ten jí posunkem naznačil, že se nemá čeho bát.
"Dámy a pánové, je nám potěšením dnes udělit pěti nejlepším tanečníkům stipendium na taneční konzervatoř," začal mluvit hlavní porotce. "Společně s ostatními jsme se shodli na těchto pěti jménech: Sayuri Amaris, Haideki Deiko, Ichiro Kiryuu,
Sachiko Uchizumaki a Mizore Takashiko!" všichni jmenovaní začali skákat radostí.
"Já dostala stipendium!" skočila okolo krku svému partnerovi a zároveň i příteli.
"Já to říkal, že tam budeš!" tiskl si jí více k sobě. A tak se Mizore splnily hned dva sny. Chodila s nejlepším klukem pod sluncem a dostala stipendium na její vysněnou školu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama