Naruto is pregnant and Sakura will be dead

30. července 2011 v 18:24 | Terkci |  Shounen ai&Yaoi
Naruto is pregnant and Sakura will be dead


Naruto přišel se sklopenou hlavou až ke dveřím domu, kde bydlel se svým milencem. Nevěděl, jak mu to oznámit a doufal, že ho pochopí. Strčil klíč do zámku, a když cvakl, vešel dovnitř, zul se a zavolal: "Sasuke jsem doma!" avšak neznělo to tak, jako vždy, byla v tom trocha zdráhavosti.
"Tak co se děje?" zeptal se černovlásek, který právě přišel z obýváku a vždy poznal, když mu Naruto chce říct něco důležitého.
"Na tohle se asi budeš raději chtít posadit," řekl a dostrkal ho do kuchyně, kde ho donutil posadit se na židli.
"Tak?" pozdvihl obočí.
"Sasuke, věříš na zázraky?" zeptal se a mladý Uchiha nevěděl, kam tím jeho blonďatý milenec míří.
"Kam tím míříš?" povzdychl si tázavě, loktem se opřel o stůl a hlavu si položil na dlaň.
"Tvůj klan už nebude mít jen tři mužské členy," řekl a Sasukemu začínalo docházet, na co tím naráží. "Jsem těhotný," zamumlal a černovláskovi poklesla čelist o pár centimetrů dolů.
"Ale jak?" vydechl nevěřícně.
"Říkej tomu zázrak nebo jen prostě to sérum co do mě vpravili při poslední misi, na které reaguje Kyuubiho čakra," pokrčil rameny a opřel se pohodlněji o opěradlo židle. Pozoroval napjatě Sasukeho, který vypadal bledší, než kdy jindy.
"Já budu táta," zamumlal zaraženě po chvilce a Naruto se na něj s obavou zadíval. "Já budu táta!" vyjekl radostně a blonďáček přemýšlel, jestli ten člověk před ním je vůbec Sasuke. Kdyby tak věděl, že za ním za pár měsíců bude muset jít znovu a oznámit mu, že to budou dvojčata, začal by se chystat už teď.

"Kdybych tenkrát věděl, co se ti na té misi stane, nikdy bych tě na ní nepouštěl," povzdychl si Sasuke, když se vrátil z krámu ověšený taškami plnými hromadou jídla. Nákupy nesnášel a teď byly na jeho každodenním programu. Navíc Narutovi se střídaly nálady jako počasí, ještě že měl tak pevné nervy a nedokázalo ho jen tak něco rozházet.
"Neříkej mi, že se na to dítě netěšíš Sasuke, přeci je úžasné, že ho můžeme mít," řekl dotčeně a smutně zároveň. Měl na krajíčku, protože právě na něj přišla melancholická nálada.
"Ale to víš, že těším, jen mi nedošlo, že to bude taková fuška," povzdychl si a objal ho kolem ramen. Naruto lehce kývl hlavou a na jeho tváři se ihned objevil úsměv, jakoby černovlásek nic neřekl.

"Stejně si myslím, že bys neměl tolik jíst, jsi teprve ve třetím měsíci a vypadáš jako v pátém," neodpustil si o další měsíc později Sasuke svou poznámku. To že udělal chybu, si uvědomil, až když se na něj Naruto zamračil a v očích mu varovně zablýskalo.
"To chceš jako říct, že jsem tlustej?" zavrčel a s vařečkou v ruce, kterou právě míchal omáčku, která v sobě skýtala všechno možné, vypadal velice hrozivě.
"Já vím, že to k těhotenství patří, ale ty vypadáš spíš, jakoby si čekal minimálně dvojčata, a nebo jedno pořádně velký dítě," snažil se mu to vysvětlit, ale spíš tím přilil olej do ohně.
"Takže si myslíš, že jsem tlustej!" vyjekl naštvaně a dal si ruce v bok. Šel k němu pomalým, ale dosti strachem nahánějícím krokem, s nasupeným výrazem ve tváři.
"S-sharingan," vyhrkl Sasuke, aby se mohl případně bránit proti jeho útoku. Jeho pohled sjel mimovolně i k jeho břichu a ztuhl. Z jeho letargie ho probrala až Narutova dobře napřažená dlaň na jeho tváři.
"Mě teda urážet nebudeš," odfrkl si blonďáček, uraženě se otočil a mířil si to ven z kuchyně.
"Počkej!" křikl za ním. Naruto se sice zastavil, ale odmítal se otočit zpět k němu. "Opravdu budou dvě," vydechl ještě stále zaraženě a Uzumaki se na něj nechápavě zadíval.
"Co prosím?" pozdvihl obočí.
"Budeme mít dvě děti, ne jen jedno," zopakoval a na Naruta šly mdloby.

"Sasuke, máš mě rád?" ptal se blonďáček, když spolu leželi o další dva měsíce později v posteli. Naruto se tulil k Sasukemu a černovlásek ho hladil po již celkem vypouklém bříšku.
"Ne blonďáčku, protože já tě miluju jako ty drobečky, co v tobě rostou," pousmál se a políbil ho na čelo.
"Abych na ně pak nemusel žárlit," zasmál se Uzumaki.
"Neměl bych se toho spíš obávat já?" pousmál se Sasuke.
"A proč ty?" nechápal blonďáček.
"Protože matky mají ke svým dětem bližší citový vztah," objasnil mu Sasuke. Naruto se nad tím naoko zamyslel, aby Sasukeho trochu poškádlil.
"Myslím, že mě neomrzíš a budu tě mít stejně tak rád, jako je," řekl nakonec Naruto a vyhledal svými rty ty jeho.

"A-ahoj Naruto-kun," pozdravila ho Hinata, když byl na jedné ze svých procházek.
"Ahoj Hinato-chan," pousmál se na ni a její tváře dostaly lehký červený nádech. Sice si zvykla na Sasukeho po Narutově boku, ale stále jí to nepřešlo, i když tak nějak chodila s Kibou.
"Tak jak se vám daří?" zeptala se ho.
"Máme se dobře, rostou jako z vody," odvětil jí a s úsměvem se pohladil po bříšku. "Děkuji za optání," řekl zdvořile.
"A co Sasuke-kun, nezlobí tě moc?" optala se a přidala se k němu na jeho procházce.
"Někdy je nesnesitelný, ale všechnu mou náladovost bere s klidem a snaží se mi ve všem vyhovět. Já být na jeho místě, tak už jsem dávno utekl," zasmál se a Hinata se k němu přidala. "Ou," vyhrkl a chytil se za břicho.
"Děje se něco Naruto?" zeptala se starostlivě tmavovláska a ihned k němu přiskočila, aby ho mohla případně podepřít, nebo mu pomoct nějak jinak.
"Ne, všechno je v pořádku, jen jedno z nich kope," řekl šťastně, vzal její ruku a přiložil si jí na břicho.
"Ahoj vy dva, co tu děláte?" zeptal se zvědavě Lee, který šel zrovna i se svými týmovými kolegy kolem.
"Kope," odvětila Hinata.
"Jé, můžu taky?" zavýskl Lee, a když Naruto pokýval hlavou v kladném gestu, ihned si také musel šáhnout.

"Byl jsi venku nějak dlouho, už jsem o tebe začínal mít strach," povzdychl si Sasuke, když se Naruto vrátil domu, a zezadu ho objal.
"Potkal jsem Hinatu a ještě pár přátel a ti se mě vyptávali na mé zdraví, na nás a podobně," odvětil mu blonďáček, zaklonil hlavu a opřel si ji o jeho rameno.
"Víš, co mi schází?" zašeptal mu do ucha a jemně mu ho zkousl.
"Co?" zavzdychal, když se černovláskova ruka vydala nezbedně pod jeho volnější modré tričko a zlehka se dotýkala rozpáleně kůže.
"Naše večerní řádění," řekl touhou zastřeným hlasem.
"Mě také, ale víš, co říkala Tsunade. Vzhledem k tomu, že jsem těhotný muž a ne žena, že bychom to neměli riskovat," odvětil smutně, otočil se k němu a vášnivě ho políbil. Někde si svou sexuální frustraci musel vybít, a polibek mu přišel jako dobré řešení. "Ale věř, že hned jak se ty dvě malý narodí a já budu plně při síle, že se ti budu věnovat celou noc," zašeptal svůdně a mrkl na něj.
"Tos neměl říkat Naruto, teď umřu nedočkavostí," povzdychl si zničeně a Naruta tón jeho hlasu rozesmál.

Celé blonďáčkovo těhotenství bylo idylické, dokud, to už byl skoro v osmém měsíci, nebyl na procházce v parku.
"Páni, vy mi dáváte zabrat," zahalekal a chytil se za bolavá záda. "Musím si na chvíli sednout," povzdychl si a posadil se na jednu z laviček. Opřel se o její opěradlo a pozoroval oblohu, která byla stejně tak jasná, jako jeho oči.
"Ahoj Naruto," ozval se jemu tolik nepříjemný hlas jeho týmové kolegyně s nepřirozeně růžovými vlasy.
"Ahoj Sakuro," pozdravil ji s hraným úsměvem.
"Neměl bys mít raději nějaký doprovod? Sud jako ty by mohl upadnout a už nevstat," ušklíbla se a drze si přisedla k němu.
"Tobě nikdo neřekl, že růžová už je dávno z módy a ta tvá hlava oslepuje lidi?" protočil oči v sloup a zvedl se k odchodu, s ní rozhodně nemínil trávit ani minutu svého života.
Sakura zatnula ruce v pěst, nejen že jí ten zatracenej Uzumaki přebral Sasukeho, podle jejího názoru ho musel něčím nadopovat, je s ním těhotný, což měla být ona, ale ještě ji tu uráží.
"A tobě, že pro hloupé démony jako jsi ty, tu není místo a nikdo je tu nemá rád?" rýpla si do něj. Moc dobře věděla, že tohle Naruta vždycky dokázalo ranit. "Všichni se k tobě možná chovají hezky, ale za zády tě pomlouvají a smějí se ti. Všichni tě nenávidí Naruto, kdo by měl rád devítiocasého démona, který vyvraždil tolik lidí? Máš rád vůbec sám sebe? Jedním kdo kvůli tomu zemřel, byl i tvůj otec, jak se sebou můžeš žít? A co na to řeknou ti prcci, až se narodí?" ptala se milým pisklavým hláskem, napuštěným notnou dávkou jedu.

Blonďáček zhluboka dýchal a snažil se potlačit slzy deroucí se mu do očí. Jindy by jí prostě odignoroval, ale jeho hormony udělali z jindy odolného ninji velice citlivou bytost.
Sakura se začala ďábelsky smát, když se Naruto otočil k odchodu a po jeho tvářích kanuly slané kapičky slz.

"Naruto?" vešel s úsměvem dovnitř domku. "Mám tu postýlku!" zavolal a dotáhl ji dovnitř. "Naruto?" zkusil to znovu, když mu nikdo neodpovídal. "Naruto lásko, ty spíš?" zeptal se a nakoukl do jejich ložnice. "Naruto kde jsi?" zavolal znovu, když ho tam nenašel. Přešel do kuchyně a na ledničce našel vzkaz. "Asi se šel někam projít," pomyslel si, strhl vzkaz z ledničky a přečetl si ho.
"Cože?!" vykřikl a přečetl si ho znovu, myslel si, že se přehlédl, ale opak byl pravdou.
"Milý Sasuke, omlouvám se, ale odcházím z Konohy. Na dnešní procházce jsem potkal Sakuru a řekla mi něco, nad čím jsem se měl zamyslet již dávno. Já jsem doopravdy jen někdo, koho nikdo nikdy nebude brát jinak, než jako hloupého démona. Nechci, aby si tím trpěl ty a později i naše děti. Nechci, aby si na ně ukazovali, stejně tak jako na mě. Proto odcházím a už se nevrátím zpět. Sbohem Tvůj Naruto.

"Sakuro, jsi normální?!" zakřičel na vyjevenou růžovovlásku, když rozrazil dveře od jejího bytu a chytil ji pod krkem.
"Ale Sasuke-kun, co jsem provedla?" zeptala se nevinně s vytřeštěnýma očima a snažila se povolit stisk jeho rukou.
"Tak ty nevíš? Copak ty si dneska neřekla Narutovi, že je jen hloupý démon, a že ho nikdo nemá rád?!" řval na ni, až se začala strachy třást.
"No já, ano řekla, ale byl to jen žert," pousmála se a myslela si, že to na Sasukeho zabere.
"Ty krávo jedna pitomá!" zakřičel na ni.
"Ale Sasuke, s Narutem se vždycky hašteříme," mávla nad tím rukou. Černovláskův stisk kolem jejího krku ještě víc zesílil a ona měla co dělat, aby popadla dech.
"Jenže Naruto je teď těhotný a ty moc dobře víš, jak je teď citlivý, takže nedělej hloupou, mě neoblafneš. Já moc dobře vím, že si to udělala schválně, a že si věděla, že mu to dost ublíží," vrčel. "Ani mi nestojíš za to, abych tě zabil, špinit si ruce takovou špínou jako ty, si fakt nebudu," odplivl si, pustil ji a stejně tak rychle jako k ní vtrhl, rychle i zmizel.

"Tolik mi chybí," povzdychl si smutně Naruto a pohladil se po svém už dosti velkém bříšku. "Určitě chybí i vám, že?" promlouval k němu dál a jako souhlas se mu dostavilo dvojí kopnutí. "Ale já mu nechci ublížit, už takhle kvůli mně musel trpět, jsem jen přítěž," popotáhl a položil se na postel. Nacházel se v malé chatičce dobře ukryté v lese, celkem daleko od Konohy.
"Už jenom pár týdnů a budu rodit," pomyslel si. "Musím to zvládnout, už kvůli nim."

"Narutoo!" zaslechl známý hlas volat jeho jméno. Ztuhl a přikrčil se na posteli, jako by si myslel, že ho takhle nenajde. Po chvilce zavrzaly vchodové dveře a zvuk kroků se přibližoval k pokoji, kde se nacházel.
"Naruto!" vykřikl šťastně a spěšně přistoupil k jeho posteli. "Tolik jsem se o tebe bál," povzdychl si a objal ho.
"Sa-Sasuke," vydechl a taky ho objal. "Měl bys jít raději pryč, nebo budeš nešťastný," vzlykl, ale ještě víc se na něj natiskl.
"Nešťastný bych byl jen bez tebe a těch dětí, takže se se mnou koukej okamžitě vrátit hlupáčku," řekl trochu dotčeným, ale především smutným a starostlivým hlasem. Naruto jen lehce kývl, a pak za Sasukeho pomoci pomalu vstal. Udělali pár kroků, když v tom…
"O, ou," vydal ze sebe Naruto a zadíval se na podlahu. Praskla mu voda.
"A kruci," dostal ze sebe Sasuke a pomohl mu znovu si lehnout. "Tohle je špatný, moc špatný," zašeptal. Byli hodně daleko od Konohy a černovlásek si moc dobře uvědomoval, že to za Tsunade, nebo za jiným medic ninjou nemůžou stihnout. "Naruto, asi to budeme muset zvládnout sami," vydal ze sebe přiškrceně.

"Áááh," křičel bolestí blonďáček a drtil v rukách jeden z polštářů, zatímco Sasuke sloužil jako porodní bába.
"No tak Naruto, tlač," snažil se ho povzbuzovat a zároveň neomdlít.
"Tohle je tvoje chyba!" zařval Naruto.
"Cože?" pozdvihl nechápavě obočí černovlásek.
"To tys mi je udělal!" vyléval si na něm svůj vztek.
"Hele nesvaluj vinu jen na mě," ohradil se proti němu Sasuke, ale to už ho Naruto chytil za lem jeho trička a přitáhl blíž k sobě.
"Raději mlč Sasuke, nebo se jejich narození nedožiješ!" zavrčel zlověstně těsně u jeho obličeje. Černovlásek polkl, z Naruta nikdy nešla taková hrůza, i když byl pod vlivem Kyuubiho, jako teď.
Když ho blonďáček pustil, raději už celou tu dobu mlčel. Uzumakiho poléval pot a porod byl opravdu bolestivý. Když se na svět dostalo první miminko, chlapeček, nemohl se ještě radovat, protože ještě nebyl ničemu konec.
"No tak Naruto, naposledy zatlač, už je skoro venku," povzbuzoval ho jeho milenec. Naruto naposledy s hlasitým výkřikem zatlačil a přivedl na svět i druhé miminko, tentokrát to byla holčička.

"Jsou krásní viď," řekl usměvavě blonďáček o dva měsíce později, když v objetí svého černovlasého milence pozoroval dvě spící miminka.
"Ano, to jsou," zašeptal a políbil ho na líci.
"Víš, teď když Mikoto a Minato spí, mohl bych splnit slib, který jsem ti dal," otočil se k němu a zašeptal mu do ucha.
"Jaký?" dělal nechápavého a víc si ho na sebe natiskl.
"Však ty víš," přejel mu jazykem po ušním lalůčku.

V náručí donesl blonďáčka k nim do ložnice a položil ho na postel. Jejich rty se střetly ve vášnivých polibcích a ochutnávali tak jeden druhého. Dotyky cítili chvění kůže toho druhého a slastné steny rušily ticho pokoje. Těly projížděly vlny slasti jedna za druhou a napínaly se jako luk. Kapičky potu se třpytily jak na bledé, tak lehce opálené kůži.
"Sasukee!" vykřikl slastně Naruto, když černovlásek přirazil a začal se pohybovat ve zrychlujícím se tempu. Jejich steny a výkřiky se staly intenzivnější a vrchol byl čím dál blíž. Mysl jim zastínila ukájená touha po tom druhém a vysvobozením se jim stalo vyvrcholení.

"Ale, ale copak to tu máme," zazubila se ošklivě Sakura a sklonila se k dvěma sedmiletým dětem.
Dlouhovlasá blonďatá holčička se na ni zamračila. Její pleť byla bílá jako sníh a povahově byla po svém černovlasém otci. Neměla "tetičku" Sakuru ráda, stejně tak jako její černovlasý bratr povahově podobný svému druhému blonďatému otci.
"Copak této Sakuro, přišla sis pro nakládačku?" zeptala se se zívnutím blondýnka známá jako Mikoto Uzumaki Uchiha.
"Heh, co by mi takoví spratci, jako vy mohli udělat?" zeptala se s úšklebkem.
"Neměla bys nás provokovat růžovko, jsme schopnější, než si myslíš," usmál se zářivě černovlásek.
"Tak se ukažte," odfrkla si Sakura a natáhla si své rukavičky.
"Můžeme Minato?" optala se blondýnka svého bratra a ten kývl.
"Formace dvojčat Uzumaki Uchiha!" vykřikli oba najednou. "Sharingan!" opět sborově. Než se Sakura nadála, byla svázaná a visela hlavou dolů, zavěšená na větvi stromu.
"Vy spratci, ihned mě pusťte, tohle by Sasuke-kun nikdy nedovolil!" řvala a snažila se dostat z provazů. "Auuu!" vykřikla najednou.
"Eh, bráško?" otočila se na svoje dvojče. "Nevzal si omylem ty provazy, co se pomalu stahují a nakonec tě rozřežou na kusy, co má táta nachystaný na Orochimara či jiného nepřítele pro případ nouze, že ne?"
"Hups, jsem to ale pako," plácl se do čela. "Asi bychom měli raději zmizet," poznamenal a nervózně se poškrábal na hlavě.
"Baka," povzdychla si blondýnka a mnula si kořen nosu. "Tak pojď," čapla ho za ruku a táhla ho rychle pryč.

"Musela zřejmě hodně trpět," poznamenala Shizune, když dalšího dne našli Sakuru na kousíčky. "Ty provazy se jí musely hodně pomalu zařezávat do těla," řekla, když zkoumala vražednou zbraň. "Ale kde se tu mohly vzít?" kroutila nad tím nechápavě hlavou. Naruto se Sasukem se na sebe podívali pohledem typu: já to nebyl, a potom se zadívali na své ratolesti. Ti jen pokrčili rameny, jako že oni o tom teda rozhodně nic nevědí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama