I Love You Usuratonkachi 2/4

30. července 2011 v 18:43 | Naruko |  Shounen ai&Yaoi
I love you Usuratonkachi 2


Další den, když se Sasuke probudil, Naruto vedle něj nebyl. Nemohl být pryč z domu, jelikož byly z koupelny slyšet zvuky. Vylezl nahý z postele a zašel do koupelny. Uviděl Naruta klečet u záchodové mísy a zvracet zřejmě včerejší snídani, oběd i večeři.
,,Jsi v pořádku?"zeptal se ho starostlivě Sasuke a přešel k němu.
,,Pravdu?"zeptal se ho Naruto, ale dál už mluvit nemohl, protože na něj přišla další salva zvracení.
,,Jo… Pravdu."Sasuke ho obejmul kolem ramen a Naruto vytáhl hlavu ze záchodové místy.
,,Hodně špatně."zabručel Naruto a znovu pro jistotu zvrátil hlavu do záchodu.
Dvakrát příjemný pocit to tedy opravdu nebyl.

Ještě čtvrt hodiny takhle klečel nahý v koupelně u záchodové mísy a vyvracel zbytky jídla, které snad za poslední dva dny vůbec snědl. Většinu z toho stejně tvořil jenom ramen.

,,Tak už je líp?"zeptal se svého blonďatého pokladu Sasuke, když se doplahočil onen blonďáček do kuchyně a posadil se na židli.
,,Už trochu jo, ale jídlo nechci vidět do oběda a s ramenem hodlám skoncovat!"zabručel nenuceně Naruto.
Sasuke se ušklíbl.
,,Pročpak tak najednou?"nechápal.
,,Víš jak je nechutný vidět svoji nejmilejší pochoutku vidět plavat ve zvratkách?"odseknul mu Naruto a podepřel si unaveně hlavu o ruku.
Sasuke se znovu ušklíbnul a šel Naruta políbit na tvář.
,,Tak vstávej, musíme na trénink."pobídnul ho Sasuke.
,,A ustroj se, nebo nebude trvat dlouho a na ten trénink se včas nedostanem."zašveholil Sasuke Narutovi do ucha a něžně mu skousnul ušní lalůček.
Naruto zrudnul a podíval se na sebe. A opravdu! On se po SVÉM domě producíroval naprosto a nestydatě NAHÝ! Naruto vyletěl ze židle jak řízená střela a zaletěl rovnou do své ložnice, kde na sebe naházel první co mu přišlo pod ruku.

,,Kde, že Sakura je?"Sasuke myslel, že je to pouhý vtip, že svět nemůže být přece báječný.
,,Na psychiatrii. Zbláznila se."řekl jednoduše Kakashi a pokrčil rameny.
,,Tak a teď dosti řečí, zpátky k tréninku!"zavelel Kakashi.

,,No tak to je naprosto úžasný, tohle to!"Sasuke nevykládal celý den o ničem jiném než o tom, jak je báječné, že je Sakura pryč.
,,Sasuke! Copak nedokážeš už sklapnout?!"zavrčel na něj naštvaně Naruto a zavřel za nimi dveře.
,,Já… Promiň, ale je to prostě báječný, konečně tě přestane mlátit a mě dá taky pokoj."Sasuke ho obejmul a přitáhnul si ho do náruče.
Naruto jenom něco nevrlého zamumlal, než se usmál taky.
,,Vlastně… Máš pravdu."otočil se na něj s úsměvem a jemně ho políbil na rty.

Naruta ráno probudila obrovská nevolnost v žaludku. Otevřel oči a chvíli zůstal nehybně a v klidu ležet. Myslel si, že to přejde. Ale smůla! Naruto vystřelil z postele jak řízená střela rovnou k záchodové míse, a samozřejmě ZNOVU nahý! Svým prudkým pohybem nechtěně probudil Sasukeho. Ten zamžoural do brzkého rána. Kouknul se na budík, který svými velkými digitálními, červeně zářícími čísly vesele ukazoval šest hodin a třináct minut.

Vylezl z postele a šel do koupelny. Uviděl Naruta přesně tak jako včera. Klečel a zvracel.
,,Naruto… Měli bychom zajít za Tsunade a zeptat se jí co ti je…"strachoval se Sasuke.
,,Já tam ráno místo tréninku zajdu."zabručel Naruto a vytáhnul hlavu ze záchodové mísy.
,,Nemám jít s tebou?"zeptal se Sasuke starostlivě.
,,Ne… Nemusíš."usmál se na něj přívětivě Naruto, ale moc dlouho se neusmíval jelikož na něj šlo znovu to odporné zvracení.

,,COŽE JSEM?!"Naruto myslel, že omdlí tou zprávou.
,,Jsi těhotný… Jde to přeci logicky vysvětlit…"Tsunade mluvila klidným hlasem.
,,A jak LOGICKY vysvětlit?! Vždyť chlapi NEMŮŽOU bejt těhotný. To prostě NEJDE! Je to proti přírodě!"Naruto, který do té doby stál, si raději sednul.
,,Naruto… Kyuubi, která se v tobě zapečetěná, je samička a jaksi nějakým způsobem se jí zachtělo po mláďatech…"vysvětlovala Tsunade.
,,Takže JÁ budu těhotněj a MĚ se naroděj LIŠKY?!"vyštěknul hystericky Naruto.
,,Ne… Lišky se ti opravdu nenarodí… Hlavně se uklidni, zhluboka dýchej a uvolni se. Narodí se ti normální dítě, možná i děti, to ještě nevím, ale záleží jenom na tobě jestli si to chceš nechat."zakončila Tsunade a nechala Narutovi chvíli čas na rozmyšlenou.
,,Ale je mi PATNÁCT! Já se ještě nedokážu postarat o potomka?!"vyjeknul Naruto.
,,Poradíme ti…"pousmála se Tsunade.
,,Nechám si je…"řekl nakonec Naruto s úlevným úsměvem.
,,Necháš? Spíše necháte ne? Ty a Sasuke…"nechápala Tsunade.
,,Sice mě… Ehm… Oplodnil, ale já mu moc nevěřím, chápete bábi. Nevěřím mu, že by tady zůstal opravdu jenom kvůli mně a proto mu nic o tom, že jsem… Ehm těhotnej neříkejte, ani nikomu jinýmu…"zabrblal Naruto.
,,Jasně… Chápu, ale nezatěžuj se tolik… Řeknu Kakashimu, aby ti ubíral něco z tréninku, řeknu mu, třeba, že Kyuubi tě vysiluje a nesmíš se tolik zatěžovat."Tsunade se na něj slabě usmála.
Naruto poděkoval a zmizel z kanceláře zpátky na trénink.

Dny pomalu ubíhaly a Narutovo zvracení se konečně vytratilo. Sasukemu řekl přesně to, co řekla Tsunade Kakashimu. Sasuke si o něj sice starosti dělal, ale nakonec usoudil, že za chvíli bude všechno v pořádku.

Všechno bylo v naprostým pořádku a Naruto byl šťastný se Sasukem a Sasuke byl šťastný, že je s Narutem.

Ale jednoho dne, když byl trénink obzvlášť těžký, ani Kakashiho zmírnění pro Naruta nebylo dostatečné a Naruto vyčerpáním omdlel. Právě v nemocnici se Sasukemu s velmi výhružným pohledem dostavila zpráva o tom, co skutečně Narutovi je.

,On… Mi lhal… Nedůvěřuje mi.'pomyslel si smutně, když seděl u Naruta na židli v nemocničním pokoji.
,Proč mi nevěří. Vždyť je pravda, že jsem se vrátil kvůli němu. Já to bez něj vážně tam nemohl vydržet, ale zřejmě mu na mě nezáleží, takže všechno moje snažení bylo takřka zbytečné.'Sasukemu bylo ze sebe na nic.
Tolik se snažil, aby Naruto pochopil, že ho doopravdy miluje, ale Naruto pořád ne a ne mu uvěřit.

Narutova víčka se rozechvěla a po krátké chvíli odhalila jeho modře nebeské hlubiny. Pootočil hlavu a shledal se s černými hloubkami očí Sasukeho. Místo, aby se jako obvykle usmál, sklopil oči a začal probodávat svým nebeským pohledem nemocniční podlahu.
,,Už to asi víš…"zamumlal sklesle Naruto.
,,Co přesně? To, že si se mnou těhotný? Ó ano! To už vím, protože jsem si nuceně vydupal, aby mi Tsunade řekla co s tebou je! Ale jak jsem taky zjistil, ty mi nevěříš, že to s tebou myslím vážně!"Sasuke křičel, ale tolik, aby jejich začínající hádku slyšela celá nemocnice.
Miloval ho, VÁŽNĚ, ale byl na něj naštvaný za to, že mu NEVĚŘIL!
,,A ty si myslíš, že si jenom tak po dvou a půl letech přijdeš, řekneš, že sem ti chyběl, vyspíš se se mnou a myslíš si, že ti budu jen tak zničehonic věřit?!"vyštěkl na něj Naruto naštvaně a v jeho modrých očích se zračila obrovská bolest, kterou tam zanechala sama minulost.
,,Ale nebránil ses!"odsekl Sasuke.
,,Já tě miluju, proto sem se ti jako vůl poddal a podržel sem ti, přesně jako před tím, když jsme se dali dohromady. Pořád jsem čekal, že se kvůli mně změníš a neodejdeš, ale ty ne, pořád si mlel jenom to svoje: Musím zabít bratra! Pomsta je pro mě nejdůležitější! Musím zesílit! A další bláboly!"křičel Naruto.
Sasuke se na něj zamračeně díval.
,,Ale já se vrátil doopravdy JENOM kvůli TOBĚ! Nic jinýho mě nezajímá! Vážně tě miluju!"Sasuke myslel, že se zblázní, když mu nedokázal věřit.
,,To je jako kdybych řek, že sem ti podržel jenom kvůli tomu, že je s tebou sex úžasnej!"v zápalu vzteku Naruto vyřkl něco, co by jindy neřekl.
Připlácl si ruku na ústa, jako kdyby slova zní vyřčená chtěl vrátit zpět a navždy je vymazat z mysli. Jeho oči se zalily slzami.
,,Sasuke… Já-"Naruto se chtěl omluvit vážně to tak nemyslel.
,,Nic neříkej… ROZUMÍM TI… Nemusíš to opakovat."Sasuke vstal a měl namířeno ke dveřím.
,,Já tě miluju!"vyštěkl Naruto a ignoroval slzy tekoucí mu po tváři.
,,To je jako kdybych řekl, že jsem s tebou píchal jenom kvůli tomu, že máš sexy tělo a chtěl jsem tě zbavit tý tvý nevinnosti."odsekl Sasuke a zmizel.
,,Sasuke…"vzlyknul Naruto bouchnul pěstí do postele.
Rychle se vysoukal z postele, hodil an sebe bundu, která byla pověšená na věšáku, obul se a utíkal za Sasukem.

Sasuke byl právě u Naruta doma a házel do tašky svoje věci, ochoten se přestěhovat SÁM zpátky k sobě domů.

Naruto uháněl ulicemi jak nejrychleji uměl k sobě domů. Rozrazil dveře právě chvíli kdy byl Sasuke od nich sotva čtyři metry. Blonďáček s vytřeštěnýma, červenýma očima od pláče koukal na Uchihovi tašky, které svíral v rukách.
,,Ne… Nechoď prosím pryč… Prosím…"zašeptal plačtivě a zavřel za sebou dveře.
,,A proč bych měl zůstávat? Chceš mě jenom do postele, nemá cenu tady zůstat."odpověděl ledovým hlasem Uchiha.
,,Já to tak nemyslel… Vážně!… Vypadlo to ze mě… Ty si taky nemyslel vážně cos mi řekl před tím…"Naruto cítil jak z jeho očí znovu tečou slzy.
,,A jak to můžeš do prdele vědět?! Vždyť mi nevěříš!"naštval se Sasuke.
,,Já NECHCI abys mi zase odešel! Já nemohl jsem to tady chvílema bez tebe vydržet! Já už to nechci znovu zažít."začal málem hysterčit jako kdysi Sakura.
,,Dal jsem ti dost najevo, že tě miluju, nevěnoval si tomu pozornost. Fajn. Nechám tě už na pokoji a nebudu se dál o tebe snažit. Já nechci abys mi podržel z donucení, chci, aby si to chtěl taky jako já."zavrčel Sasuke.
,,Ne! Já tě NEPUSTÍM!"Naruto se přimáčkl vší silou na dveře.
Sasuke se arogantně ušklíbnul.
,,Myslíš si snad, že mě zastavíš?! Naruto už jednou používej mozek! Jsem ninja, nepotřebuju dveře, abych zmizel z domu."odseknul a otočil se.
Měl namířeno do kuchyně k oknu.
,,Sa-Sasuke jestli odejdeš já SLIBUJU, že si něco udělám!"zaječel Naruto a utíkal do kuchyně.
Sasuke už seděl s taškami na parapetu.
,,Tsse…Naruto… Ty to neuděláš, kdybys mě miloval tak možná, ale neuděláš to. Nemiluješ mě… Pochop to, nejsem zřejmě pro tebe ten PRAVEJ…"Sasuke se slabě usmál a vyskočil z okna.
,,SASUKE!"zakřičel Naruto a svezl se podél futra dveří dolů na zem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama